Bez kategorii

Jak dbać o tapicerkę w samochodzie? Kiedy zwrócić się do tapicera?

Postanowiłeś zainwestować w naprawę obicia foteli samochodowych po kilku sezonach, nabyłeś pojazd ze zniszczonym obiciem, a może marzysz o zmianie i nadaniu twojemu samochodowi nowego wyglądu? Auto tapicer pracujący w regionie Świebodzina (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twój samochód zyska dobry wygląd. Dziś przybliżymy Ci temat tapicerowania foteli oraz kiedy naprawa tapicerki samochodowej jest  konieczna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Gdy dużo podróżujemy ze swoją rodziną albo wozimy autem swoje zwierzaki łatwo o zabrudzenia. Gdy pojawiają się plamy i brud nie musisz za jednym zamachem zmieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych plam możesz wyczyścić we własnym zakresie.

Siedzenia pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć problematyczny w czyszczeniu. Kiedy zobaczysz na nich plamy możesz zastosować płyn do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni zostanie nieładna poświata, ta w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy tapicer samochodowy jest koniecznością? Jak wyglądają jego usługi?

Gdy fotele zmieniły kolor przez dym tytoniowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma wypracowane sposoby aby tapicerka wyglądała jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci także możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego samochodu przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest najlepszym wyborem.